רשת קניוני עזריאלי

"אבן דרך ראשונה של הפרויקט כללה את קניון גבעתיים וקניון עזריאלי ת"א בהם מותקן שילוב מנצח של מסכים ורטיקליים/אופקיים בהתאמה.."

חברת ויז'ואלד נבחרה ע"י קבוצת עזריאלי להוציא לפועל פלטפורמה דיגיטלית חדשנית ומשמעותית ברשת קניוני עזריאלי. הפלטפורמה כוללת בין היתר שימוש במסכים בטכנולוגיית LED בגדלים ובמפרטים שונים,  אשר על-פי ניסיונה של החברה יתרמו להשגת ההשפעה המשמעותית והנכונה ביותר לצורך קידום המדיה.

קונספט המסכים משתנה מקניון אחד למשנהו כאשר הגורמים המכריעים הם תפיסת האדריכלות הקיימת בשילוב הרצון למקסם את החשיפה. אבן דרך ראשונה של הפרויקט כללה את קניון גבעתיים, איילון רמת גן ועזריאלי ת"א בהם מותקן שילוב מנצח של מסכים ורטיקליים/אופקיים בהתאמה.

בקניון גבעתיים הותקנו 4  מסכים בגודל מצטבר של כ-50 מ"ר ברזולוציה גבוהה במיוחד אשר מותקנים על גבי הגשר המרכזי משני צדיו.

בקניון "עזריאלי" ת"א הותקנו 6  מסכים בגודל מצטבר דומה בכל אחת ממבואות הקניון. המסכים שתוכננו והותקנו ע"י חברת ויז'ואלד, מאפשרים תצוגה ברזולוציה ובהירות גבוהה ברשת הקניונים ומציגים תכנים שיווקיים, תדמיתיים, טקסטואליים ואינטראקטיביים ברמה הגבוהה ביותר.

חברת ויזו'ואלד וסטודיו LIVE PIXELS אמונים בין היתר על הפקת חלק דומיננטי מהתכנים לרבות שירותי ניהול התוכן והניתור בשליטה מרחוק. הסטודיו מנהל את יצירת התוכן באמצעות חשיבה יצירתית ואחראי על הפקת הסרטונים עד לקבלת תוכן אטרקטיבי, ממנו לא ניתן להתעלם –  אפילו כשיוצאים לקניות.