קמפוס פועלים

"גודלו המרשים של המסך מושך באופן אינסטינקטיבי את תשומת ליבם של הסטודנטים, בעיקר בהרצאות ובהפסקות, באופן המאפשר גירוי וחשיפה לתוכן אינפורמטיבי ותדמיתי של בנק הפועלים."

בעקבות הצלחת הפרויקט " הסניפים הדיגיטליים – בנק הפועלים ", נבחרה חברת ויזו'אלד לאפיין ולהטמיע פלטפורמה דיגיטלית ייחודית במרכז ההדרכה של בנק הפועלים, שבמרכז שפיים. "קמפוס פועלים" פנה אל חברת ויזו'אלד על מנת להטמיע אלמנטים מוכרים מעולמות "הסניפים הדיגיטליים" שיחברו בין הסטודנטים אל תוך "החוויה הדיגיטלית" המלווה בתכני הבנק.

לצורך כך, תוכנן קיר ווידיאו המורכב מ-4 מסכי LFD, מסונכרן מול מסך מגע אינטראקטיבי בגודל של 55 אינץ'. מעל קיר הווידיאו הוטמעה מערכת שמע ייחודית וממוקדת המופעלת בנקודה ספציפית כתוספת עשירה לחוויה הלימודית ש"קמפוס פועלים" מובילים לעברה.

גודלו המרשים של המסך מושך באופן אינסטינקטיבי את תשומת ליבם של הסטודנטים, בעיקר בהרצאות ובהפסקות, באופן המאפשר גירוי וחשיפה לתוכן אינפורמטיבי ותדמיתי של בנק הפועלים. התוכן במרביתו כולל משחקים, סרטוני הדרכה מונפשים ואפליקציות בנושאים שונים כמו למשל  אפליקציית "פועלים בטוב" הכוללת את 13 הערכים של שרי אריסון.

החברה אמונה על מכלול היבטי הפרויקט החל משלב אפיון ועיצוב המסך ושולחן המגע ועד לשלב ההתקנה. סטודיו LIVE PIXELS אמון על הפקת אפליקציות והתוכן לרבות יצירת התוכן, אנימציה ועריכת הסרטונים עד לקבלת תוכן אטרקטיבי, ממנו לא ניתן להתעלם.