מרכז שניידר לרפואת ילדים

"קיר ווידיאו ייחודי"

פרויקט זה נחשב לאחת ההצלחות המשותפות הגדולות ביותר בין בית חולים לחברה בתחום בו חברת VISUALED עוסקת. הפרויקט החל בפנייה לחברת VISUALED בבקשה לגבש רעיון יצירתי שיסייע להרגיע ילדים ותינוקות במהלך מיפוי מתקדם המצריך שכיבה ללא תזוזה העוטפת למעשה את טווח הראייה של הנבדקים. המבנה המיוחד של תקרת הווידיאו והאופן בו יושמה, מרתקת תינוקות וילדים כאחד.

במטרה למקסם את היישום, פנתה חברת VISUALED לערוץ "הופ" בבקשה לקבל חומר גלם שיסייע להפיק עולם של תוכן לא קונבנציונאלי ברזולוציות לא שגרתיות. סטודיו LIVE PIXELS עשה שימוש בחומר הגלם במטרה לבנות קונספט תוכן פורץ גבולות שכלל הפקה של תוכן מסונכרן ברזולוציית 4K על גבי 3 מסכים. התוכן כלל שומרי מסך עשירים, תכנים גרפיים המותאמים לקבוצות גיל שונות בשילוב סגנונות מוזיקה שונים.

ד"ר בר סבר (מנהל המחלקה) גורס עד היום כי מדובר בהצלחה דרמטית היות והיא מקלה משמעותית הן על הנבדקים והן על מבצעי הבדיקות. יישום זה מוצג בגאווה עד היום כיישום פורץ גבולות בתחומו בכנסים בהם מרצה ד"ר בר סבר.

חברת VISUALED מבקשת בהזדמנות זו להודות לערוץ "הופ" על שיתוף הפעולה וההירתמות ליישום שעד היום זוכה לאמפטיה מיוחדת. יישום זה הוא דוגמא נוספת לכך שחשיבה יצירתית יכולה לסייע להשגת יישומים לא שגרתיים ולפעמים כל כך חשובים.

לדברי ד"ר בר סבר, מנהל המכון לרפואה גרעינית במרכז שניידר לרפואה ילדים: "מיפויים הם בדיקות ממושכות. הצלחתם תלויה באי תזוזה של הילד בזמן הצילומים. פעולת השכיבה ללא תנועה קשה למבוגר ועל אחת כמה וכמה קשה לביצוע אצל ילדים. בנוסף, גודל המצלמה עלול לעורר חשש אצל הילד המגיע לבדיקת הדמיה. תקרת הווידיאו החדשה יוצרת אפקט "מהפנט" המרגיע את הילדים ומקטין מאוד את התנועות הלא רצויות ובכך מאפשר ביצוע מיפוי מוצלח…."