בנק הפועלים

"הסניפים הדיגיטליים שהוקמו ע"י חברת ויזו'אלד, יעניקו את מכלול שירותי הבנקאות הדיגיטלית בשימוש עזרים טכנולוגיים, אינטראקטיביים וחזותיים מהמתקדמים ביותר בעולם"

בפרויקט "הסניפים הדיגיטליים של בנק פועלים" נבחרה החברה לאפיין, לתכנן ולהוציא לפועל את קונספט המולטימדיה המתקדם ביותר בישראל ואחד הבולטים בעולם בתחומו. במסגרת הפרויקט אמונה החברה לרבות אך לא רק על התאמה והקמה של מסכים בטכנולוגיות שונות, אינטגרציה של מערכות תוכן מסונכרנות בשילוב פתרון שמע ייחודי, תכנון וייצור מתקנים וקונסטרוקציות מתוחכמות שתפקידם לאפשר תחזוקה נוחה ואדריכלות ללא פשרות. הפרויקט כולל גם אפיון ותכנות ממשקי מידע שמטרתם להנגיש את שירותי הבנק בצורה אינטואיטיבית וכן עיצוב, תכנון והפקת התוכן ברזולוציות לא קונבנציונאליות.
ויזו'אלד אחראית על פיתוח הקונספט מהשלבים הראשונים של התהליך בשיתוף אדריכלית הפרויקט. צוותי הקונספט והקריאייטיב של החברה עבדו בשיתוף פעולה מלא עם מחלקות השיווק והטכנולוגיה של הבנק בכדי להגיע לקונספט מדויק שיענה על החזון אותו מבקש להוביל מנכ"ל הבנק. לאחר גיבוש הקונספט שכלל איזון בין הצורך להשיג פרויקט פונקציונאלי ואינטואיטיבי שיענה על מטרות הפרויקט לבין הצורך להצעיד את הבנק לחזית טכנולוגית, השתלבה חברת המיתוג וגיבשה שפה מיתוגית חזקה שנתנה מעטפת רעיונית יוצאת דופן לקונספטים של ויזו'אלד.
סטודיו ויזו'אלד אחראי על עיצוב האפליקציות והתאמת התכנים השונים לשפת המיתוג שנבחרה כמו גם עיצוב סרטוני הדרכה. הסטודיו הפיח חיים בעיצובי הסרטונים והיה אחראי על יצירת מודלים דינאמיים שונים בתלת-מימד, בהם נעשה שימוש בתכנים השונים.
במסגרת הפרויקט חברת ויזו'אלד תנהל ותשדר באופן שוטף את התוכן אשר יוצג בסניפים הדיגיטליים. סניפים אלו יציעו ללקוחות מגוון רחב של שירותים טכנולוגיים מתקדמים כיאה למהפכה הדיגיטלית שהבנק מוביל לעברה כאשר המסכים האינטראקטיביים יציגו את השירותים הבנקאים הדיגיטליים ואת מכלול האינפורמציה שלקוח דיגיטלי צריך לדעת בחוויה מתמשכת On-line.