אצטדיון סמי עופר

חיפה

חברת VISUALED זכתה במכרז מסכי התוצאות של אצטדיון סמי עופר החדש. במסגרת פרויקט זה נדרשה החברה להקים 2 מסכי תוצאות בגודל מצטבר של כ-160 מ"ר תלויים מהאגדים, בגובה משוער של כ-25 מטר. הפרויקט כלל עבודת תכנון מורכבת של תליית אלמנטים במשקל העולה על 27 טון על גבי אגדים קיימים. חברת VISUALED הייתה אמונה על מכלול היבטי הפרויקט לרבות אך לא רק: תכנון וייצור פרט החיבור לאגדים, תכנון וייצור מערכת חיפויים אדריכלית להיקף המסכים, תכנון וייצור גשרי מעבר לאזור הכניסה למסכים, הנפה מורכבת של קונסטרוקציות במשקל של כ-8 טון מרצפת האצטדיון ועד נקודות החיבור, שילוב מערכות תוכן ועוד.

ניהול והפקת תוכן
חברת VISUALED הטמיעה מערכות ניהול תוכן כוללות שיאפשרו למעשה את מתן שירותי ניהול התוכן בכלל האצטדיון. לצד הטמעת המערכות הכוללות חומרה ותוכנה ייעודית, שילבה החברה כרטיסי שידור מתאימים ללכידת ממשק HDSDI מניידת השידור, זאת על מנת שניתן יהיה להציג שידורים ישירים, אירועים חוזרים ומידע מלווה פרסום המסופק באמצעות ניידת השידור. סטודיו LIVE PIXELS הפיק עד כה מספר תכנים לא מבוטל להצגה על גבי המסכים לאירועים מיוחדים שהוגדרו על ידי האצטדיון.

מערכת ניהול משחק
מערכת ניהול המשחק אופיינה ופותחה בארץ על ידי חברת VISUALED ובית תוכנה מקומי. המערכת מאפשרת ניהול משחק בממשק עברי, פשוט ואינטואטיבי מאוד המהווה פריצת דרך בתחום. מערכת ניהול המשחק מבוססת XML ו-HTML5 וככזו, מאפשרת גמישות מלאה בעדכון התהליכים הדינאמיים בממשק. סטודיו LIVE PIXELS היה אמון על הפקת סרטוני האפקטים המוטמעים במערכת ניהול המשחק. למעשה כל אירוע במשחק מאופיין על ידי תהליך דינאמי גרפי כדוגמת כרטיס צהוב, אדום, גול וכו'.