אפליקציית דלפקי הדרכונים

אפליקציה חדשה "מוכנה להמראה" בדלפקי הדרכונים בנתב"ג

בעקבות הצלחת הפרויקטים האחרונים של חברת ויזו'אלד אל מול נתב"ג ("פרויקט רוטנדה", "פרויקט חניון טווח ארוך") הוחלט לקיים שת"פ נוסף לצורך שדרוג עמדת בידוק הדרכונים ביציאתם של הנוסעים מן הארץ.
הצגת התוכן בדלפקים מנוהלת באמצעות אפליקציה ייחודית לניהול מערכת הדרכונים, בממשק קל ונוח לשימוש אשר אופיין ותוכנת על ידי חברת ויזו'אלד. מנהל המערכת יוכל לעדכן את התוכן הרלוונטי מתוך תפריט בחירה קבוע שיוצג במסכים ע"י מספר לחיצות פשוטות.

בשלב הראשון של הפרויקט, הוחלט לתכנן ולהקים כ-37 מסכי LED לצורך הטמעה והצגה של תוכן טקסטואלי, כאשר חלקו העליון של המסך יציג את מס' הדלפק, ייעוד הדלפק ובחלקו התחתון תוצג הודעת טקסט סטטית או נגללת בהתאם לצרכי הלקוח. בהמשך יתווסף גם תוכן וידיאו אטרקטיבי אל המסכים כגון מידע שיווקי פנימי, סרטוני הדרכה וכו'.
אופן בחירת הצגת התוכן הרלוונטי בשפה המתאימה (עברית/אנגלית/רוסית/ספרדית) והייעוד הנכון של הדלפקים לסוג הנוסע (צוות אוויר/נעזרים/דיפלומטים/דרכונים ישראליים/דרכונים זרים) מקלים באופן משמעותי על תהליך הכניסה והיציאה מהארץ של הנוסעים ומאפשרים תפקוד יעיל ומהיר של הדלפקים המשודרגים. השינוי הנפלא מקל באופן משמעותי על מורכבות התהליך בזמן שהדור הבא של חווית הנוסע נבנה לנגד עינינו.
חברת ויזו'אלד אמונה על מכלול היבטי הפרויקט לרבות תכנון עמדות המסכים, קונסטרוקציה מותאמת, הספקה והתקנה של המסכים על סמך האפיון אותו ביצעה החברה, הפקת התכנים ואפיון האפליקציה לניהול תוכן בשליטה מרחוק.